آببازسانان مدیریت دکتر پزشکیان خبر گزارش

آببازسانان: مدیریت دکتر پزشکیان خبر گزارش

گت بلاگز گزارش اگر همه کار خود را بخوبی انجام دادند آیا سیل جان بیش از ۴۰ نفر را گرفت؟

پزشکیان با اشاره به دیدار مدیر جمهور از مناطق سیل زده گفت: در آن دیدار همه گزارش کار دادند و همه گفتند ما کارمان را خوب انجام دادیم. پرسش من اینجاست، اگر کار

اگر همه کار خود را بخوبی انجام دادند آیا سیل جان بیش از ۴۰ نفر را گرفت؟

پزشکیان با اشاره به دیدار مدیر جمهور از مناطق سیل زده گفت: در آن دیدار همه گزارش کار دادند و همه گفتند ما کارمان را خوب انجام دادیم. پرسش من اینجاست، اگر کار خود را بخوبی انجام دادید آیا بیش از ۴۰ نفر از هموطنان مان جان ارزش را از دست دادند.

دکتر پزشکیان، نایب مدیر مجلس شورای اسلامی با حضور در همایش سراسری مدیران شرکت تامین اجتماعی گفت: یکی از پرسشها سیستم مدیریت امروز کشور این است که افراد بصورت سیاسی گزینش می شوند و گاهی اوقات افرادی مدیریت ها را تحویل می گیرند که با آن کار بیگانه اند‌. در ۸ سال ۸مدیر در تامین اجتماعی بر سر کار آمد. این درحالیست که این شرکت باید امنیت اجتماعی را تامین کند، ولی خود دچار تلاطم های شدیدی بود. اینکه من مدیر شرکت هستم و هر کاری دلم بخواهد بکنم درست نیست. هنگامی که من مدیریت سازمانی را برعهده می گیرم باید تمام کارهایم جهت در جهت اهداف آن شرکت باشد. هنگامی که من ریاست یک شرکت را برعهده می گیرم باید تمام تلاشم را انجام دهم تا شرکت حرکت رو به جلو انجام دهد، نه اینکه پول نفت را بگیرم و خرج کنم و گاهی اوقات ضرر هم برسانم. زمانی باید فوق العاده مدیریت بگیرم که یک بهره وری ایجاد کنم. در برنامه ها باید مسئول تجرای هر قسمت مشخص باشد، هرچند مدت باید بررسی صورت بگیرد که آیا آن نشانه صورت گرفته است یا نه و در قبال آن باید پاسخگو باشد.

پزشکیان با اشاره به دیدار مدیر جمهور از مناطق سیل زده گفت: در آن دیدار همه گزارش کار دادند و همه گفتند ما کارمان را خوب انجام دادیم. پرسش من اینجاست، اگر کار خود را بخوبی انجام دادید آیا بیش از ۴۰ نفر از هموطنان مان جان ارزش را از دست دادند. آیا هنگامی که کم آبی داریم این همه آب را از دست بدهیم که هیچ این همه خرابی هم بوجود بیاید. نمی خواهم کسی را محکوم کنم ولی جهت آینده باید بنشینیم و فکر کنیم که چه باید بکنیم و عبرت بگیریم. اگر هر روز کار همان روز قبل را ادامه دهیم نباید منتظر عوض کردن و پیشرفت در کار باشیم. نگاه ها، رفتارها و مهارت ها باید عوض کردن کند. نباید با نگاه جناح گرایانه علم را زیرپا بگذاریم و به منافع جناحی فکر کنیم.

اگر همه کار خود را بخوبی انجام دادند آیا سیل جان بیش از ۴۰ نفر را گرفت؟

منبع: دانشجو

پزشکیان با اشاره به دیدار مدیر جمهور از مناطق سیل زده گفت: در آن دیدار همه گزارش کار دادند و همه گفتند ما کارمان را خوب انجام دادیم. پرسش من اینجاست، اگر کار

واژه های کلیدی: مدیریت | دکتر پزشکیان | خبر | گزارش |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz