آببازسانان مدیریت دکتر پزشکیان خبر گزارش

آببازسانان: مدیریت دکتر پزشکیان خبر گزارش

گت بلاگز وب‌گردی تخم مرغ و یک دنیا خاصیت

تخم مرغ‌ها یکی از عالی ترین منابع غذایی طبیعی هستند، بسته‌ای از پروتئین محافظ عضله در یک غذای کم کالری. ویتامین b12 در تخم مرغ‌ها همچنین به انقباض عضله‌ها کمک می‌کند.

تخم مرغ و یک دنیا خاصیت

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت، بسیاری از متخصصین برجسته سلامت، تخم مرغ را غذایی کامل می دانند. بخش سفیده و زرده تخم مرغ وعده ای کامل از ویتامین های مهم، چربی های سالم، کمی مواد معدنی و سایر مواد مغذی جهت شما به همراه دارد، به همین راحتی، بسته ای کامل،اما کم کالری. بعلاوه یک عدد تخم مرغ کامل تنها ۲۷ کالری دارد. پختن آن ها نیز راحت است نوعی غذای طبیعی سالم و آسان. در ادامه این مطلب را به نقل از آشپزباشی بخوانید.
بهبود سریع حالات روحی

عبارات مهم : آنتی بیوتیک – سرطان سینه

خبر خوب تخم مرغ حاوی ترکیب مفیدی از اسیدهای چرب امگا ۳، روی، ویتامین های B. و ید می باشد. مواد مغذیی که اگر با هم کار کنند با خستگی مبارزه کرده و حالات بد را اصلاح می بخشند.
نکته: فریب تخم مرغ های «در فضای آزاد» را نخورید. مرغ ها ممکن است هنوز در انبار منزل ها پناه بگیرند.
تغذیه سیستم عضلانی
تخم مرغ ها یکی از عالی ترین منابع غذایی طبیعی هستند، بسته ای از پروتئین محافظ عضله در یک غذای کم کالری. ویتامین B۱۲ در تخم مرغ ها همچنین به انقباض عضله ها کمک می کند.
نکته: فریب کلمه طبیعی روی بسته بندی تخم مرغ را نخورید. تخم مرغ های طبیعی می توانند از مرغ هایی که با آنتی بیوتیک تغذیه شده است اند و یا تغذیه آن ها به طور ژنتیکی مهندسی شده است باشند، بوجود آمده باشند، دو چیزی که در تخم مرغ های ارگانیک ممنوع است.
محافظت در برابر سرطان

بر اساس مطالعه ای جدید، زنانی که میزان بیشتری کولین می خورند، ماده مغذی موجود در تخم مرغ ها، ۲۴ درصد کمتر با احتمال مبتلا شدن به سرطان سینه مواجهند. یک تخم مرغ بزرگ حدود ۳۰ درصد کولین مجاز توصیه شده است را در خود جای داده است.
نکته: زیاد کولین در زرده تخم مرغ متمرکز شده است هست، بعد مطمئن باشید که همه تخم مرغ را در املت تان داشته باشید.
غذای مغز
کولین موجود در تخم مرغ ها کمک می کند که حافظه ای هوشیارتری داشته باشید، در عین حال میزان استیل کولین را زیاد کردن می دهد، یک ناقل عصبی که به مغز شما کمک می کند که اطلاعات را بهتر به خاطر سپرده و به یاد آورید. همچنین تخم مرغ هایی که از مرغ های علفزارند مقدار اسیدهای چرب امگا- ۳ بیشتری دارد که به نیرومند تر کردن مغزتان کمک می کند.
نکته: کشاورزی که پرندگان را در مراتع پرورش می دهد و با مواد ارگانیک تغذیه می کند، بیابید. تخم مرغ هایی که از مرغ های چمنزارند، سرشار از ویتامین E. می باشند، دانشمندان بر این باورند که آن ها می توانند از مبتلا شدن به بیماری آلزایمر جلوگیری کنند.
حفظ بینایی
تخم مرغ ها منبع غنی از آنتی اکسیدان هایی هستند که به پیشگیری از فساد قرنیه و آب مروارید کمک می کند.
نکته: جهت یک خوراک محافظ چشم قدرتمندتر، کلم پیچ و اسفناج غنی از آنتی اکسیدان را با املت تان مخلوط کنید.
لاغر بمانید
یه راه لذیذ جهت کم کردن وزن! محققان دانشگاه ایالتی لوئیزنا دریافتند که افراد چاقی که تخم مرغ را به جای نان شیرینی حداقل پنج روز در هفته جهت صبحانه گزینش می کنند، ۶۵ درصد زیاد وزن کم می کنند. دانشمندان دانشگاه سنت لوئیس کشف کردند که خوردن تخم مرغ در صبح به خوردن کالری کمتر در بقیه روز منجر می شود.
نکته: انجمن طرفدار رفاه حیوانات و تخم مرغ های تایید شده، تغذیه مرغ ها با آنتی بیوتیک ها را ممنوع کرده اند.
جلوگیری از انقراض مرغ ها
شما می توانید به حفظ نژاد مرغ های قدیمی بر اساس تخم مرغی که گزینش می کنید کمک کنید. کشاورزی صنعتی به طور کلی از یک یا دو گونه متفاوت مرغ استفاده می کند که گوناگونی انواع ژن ها را ترساندن می کند. خوشبختانه، تقاضا جهت تخم مرغ های گونه موروثی موجب نوسان در سایر گونه ها که منقرض شده است اند یا در خطر انقراض هستند، کمک کند.
منبع:سلامت
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آنتی بیوتیک | سرطان سینه | دانشمندان | کشاورزی | ویتامین | ارگانیک | کالری | ممنوع | طبیعی | تغذیه | انقراض

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz