آببازسانان مدیریت دکتر پزشکیان خبر گزارش

آببازسانان: مدیریت دکتر پزشکیان خبر گزارش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آلودگی فوتبال زیاد است ، استقلال در حضور پرسپولیس قهرمان نمی‌شود

نایب مدیر فدراسیون فوتبال در امور بانوان که حالا نایب مدیر بسکتبال شده، با بیان اینکه دست هایی در کار بود تا از فوتبال جدا شود گفت: آلودگی این رشته زیاد است.

آلودگی فوتبال زیاد است ، استقلال در حضور پرسپولیس قهرمان نمی‌شود

استقلال در حضور پرسپولیس قهرمان نمی شود/ آلودگی فوتبال زیاد است

عبارات مهم : فوتبال

نایب مدیر فدراسیون فوتبال در امور بانوان که حالا نایب مدیر بسکتبال شده، با بیان اینکه دست هایی در کار بود تا از فوتبال جدا شود گفت: آلودگی این رشته زیاد است.

به گزارش مهر، نایب مدیر کمیته توسعه و اصلاح بانوان کشورهای اسلامی، عضویت در کمیته طب ورزشی فدراسیون پزشکی و کشورهای اسلامی، نایب مدیر فدراسیون گلف، مدیریت کمیته بانوان فدراسیون فوتبال همراه با عضویت در هیات رئیسه فدارسیون فوتبال همراه با ۷ سال نایب رئیسی این فدراسیون بخشی از کارنامه مدیریت ورزشی فریده شجاعی بود. البته حالا و بر اساس یکی از بروزترین حکم های صادر شده است در ورزش باید نایب رئیسی فدراسیون بسکتبال را هم به این کارنامه اضافه کرد.

رامین طباطبایی که بعد از شروع به کار خود در فدراسیون بسکتبال خیلی سریع جابه جایی ها در این فدراسیون را شروع کرد، بعد از عوض کردن مدیریت کمیته داوران، مسابقه های وکادر فنی تیم ملی بسکتبال به سراغ هیات رئیسه فدراسیون خود رفت و در نخستین اقدام مسئولیت نایب رئیسی بانوان که سال ها در اختیار فاطمه کرم زاده بود را به فریده شجاعی سپرد.

آلودگی فوتبال زیاد است ، استقلال در حضور پرسپولیس قهرمان نمی‌شود

این در حالی است که فریده شجاعی طی دو سه سال گذشته و در واقع بعد از آخر همکاری با فدراسیون فوتبال، از مدیریت ورزش دور بود و حالا در بازگشت به این عرصه با اهالی غیر از فوتبالی ها شروع به کار کرده هست.

همین عنوان بهانه ای شد جهت مهر تا با فریده شجاعی، همسر مرحوم منصور پورحیدری در مورد این تصمیم و انتصاب انجام شده، برنامه های مورد نظر جهت بسکتبال بانوان و البته پرسشها اطراف فوتبال و استقلال گفتگو کند.

نایب مدیر فدراسیون فوتبال در امور بانوان که حالا نایب مدیر بسکتبال شده، با بیان اینکه دست هایی در کار بود تا از فوتبال جدا شود گفت: آلودگی این رشته زیاد است.

با نایب مدیر قبلی بسکتبال در استقلال هم باشگاهی بودم

فریده شجاعی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد اینکه به عنوان یک مدیر فوتبالی وارد بسکتبال شده، گفت: البته این حضور خیلی هم بی ربط نیست؛ رشته مهم من بسکتبال بود و حتی مربیگری بدنسازی بسکتبال را هم در کارنامه فعالیت های خود دارم. من با کرم زاده که چند سال نایب مدیر فدراسیون بسکتبال بود، سالها در استقلال هم باشگاهی بودم البته چون به فوتبال علاقه مند بودم، همزمان فوتبال هم بازی می کردم.

وزارت ورزش از ورودم به بسکتبال حمایت کرد

وی ادامه داد: البته من قبل از فوتبال در فدراسیون گلف نایب مدیر بودم ولی از آنجا که درکارنامه ورزشی فعالیت های بسکتبالی هم دارم و چون مدیر تازه فدراسیون (رامین طباطبایی) از من و سابقه کاری ام آشنایی داشتند، پیشنهاد مسئولیت این بخش از فدراسیون را به من دادند. این عنوان چند هفته پیش مطرح شد. وزارت ورزش هم موافق آن بود و حتی حمایت های مورد نیاز را از من داشت و اینگونه شد که وارد فدراسیون بسکتبال شدم تا در بخش نایب رئیسی این فدراسیون همکاری کنم.

آلودگی فوتبال زیاد است ، استقلال در حضور پرسپولیس قهرمان نمی‌شود

محک نخوردن تیم ملی بسکتبال یک مسئله است!

نایب مدیر بانوان فدراسیون بسکتبال خاطرنشان کرد: به فدراسیون بسکتبال رفتم تا از نزدیک محل کارم را ببینم و با شرایط آشنا شوم. باید از کرم زاده تقدیر کنم به خاطر زحماتی که طی سالهای گذشته جهت بسکتبال بانوان داشت. طی این مدت پیشرفت خوبی در بسکتبال بانوان ایجاد شد. در کل الان بسکتبال بانوان موقعیت خوبی دارد به خصوص اینکه مشکلی به نام حضور محجبه در میادین بین المللی وجود ندارد. البته تیم بانوان ابتدای راه است و هنوز محک نخورده و همین یک مسئله هست. باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که شاهد حضور موفق تیم بانوان در میادین باشیم.

نایب مدیر فدراسیون فوتبال در امور بانوان که حالا نایب مدیر بسکتبال شده، با بیان اینکه دست هایی در کار بود تا از فوتبال جدا شود گفت: آلودگی این رشته زیاد است.

به یک سند راهبردی نیاز است

شجاعی با اشاره به اینکه اعتقاد دارم جهت مدیریت باید یک سند راهبردی داشت، حتی اگر یک صفحه باشد چراکه باید در این سند باید مشخص شود که از کجا به کجا خواهیم رسید، تصریح کرد: بسکتبال رشته ای است که علاقه مندان زیادی دارد و خوشبختانه پتانسیل های خوبی هم در این رشته وجود دارد. اگر هزینه کافی در این رشته انجام شود و حمایت های مورد نیاز صورت گیرد، می توان جایگاه مناسب را به دست آورد. حق بسکتبال، حضور موفق در میادین بین المللی است و جهت این عنوان باید لیگ داخلی شرکت دهی شود و جهت استعدادیابی هم برنامه ریزی کاملی داشت. در کل این که برنامه هایم در سه محور کوتاه مدت، میان مدت و درازمدت پیگیری می شود.

همه می دانند که در فوتبال به من کم لطفی شد

آلودگی فوتبال زیاد است ، استقلال در حضور پرسپولیس قهرمان نمی‌شود

همسر مرحوم منصور پورحیدری در ادامه این گفتگو با یادآوری دوران همکاری با فدراسیون فوتبال به عنوان نایب مدیر و عواملی که منجر به آخر همکاری شد، خاطرنشان کرد: تقریباً همه این عنوان را می دانند که کم لطفی هایی به من شد؛ به هر حال من طی سالها حضور در فدراسیون فوتبال به عنوان نایب رئیس، زحمات زیادی کشیدم به خصوص جهت عنوان حجاب بانوان مشورت های زیادی کردم تا بانوان کشورمان بتوانند حضور محجبه در میادین بین المللی داشته باشند.

در کنفدارسیون فوتبال آسیا فریادها زدم

وی در این رابطه ادامه داد: در دوره مدیریتی من بود که فوتسال بانوان در کشور عزیزمان ایران مطرح شد به هر حال نقطه قوت بخش بانوان در فدراسیون، فوتسال بود که برنامه های آن را خیلی خوب پیش بردیم طوری که دو سال پیش تیم کشور عزیزمان ایران قهرمان آسیا شد. من چهار سال در کمیته بانوان کنفدراسیون فوتبال آسیا و در رابطه با فعالیت های بانوان کشور عزیزمان ایران فریادها زدم. به شدت پیگیر بودم تا مسابقه های کلوب های آسیا راه اندازی شود. در واقع بعد از آسیایی شدن فوتسال، برگزاری این مسابقه ها نشانه دوم من بود که بی نتیجه ماند. این در حالی است که اگر این مسابقه ها برگزار می شد و تیم های ایرانی هم درآن شرکت می کردند، می توانستیم اسپانسرهای داخلی زیادی جذب کنیم.

هنوز نمی دانم چه دست هایی باعث جدایی من از فوتبال شد

همسر مرحوم منصور پورحیدری با تاکید بر اینکه می توانم بگویم در اوج فعالیت های بانوان همکاری من با فدراسیون فوتبال آخر یافت، اظهارداشت: من اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدتی جهت این فدراسیون در نظر گرفته بودم ولی اهداف بلندمدت من به بار ننشست. سال آخری که باید جهت آنها و برنامه هایی که انجام داده بودم نتیجه می گرفتم، در حقم کم لطفی شد و واقعا هم نمی دانم چه دست هایی در کار بود که باعث جدایی من از فدراسیون فوتبال شد. من در نهایت صحت و سلامت کار می کردم ولی خودم هم نفهمیدم چه شد که از فدراسیون رفتم.

امروز متوجه توصیه های چندسال پیش منصور می شوم

نایب مدیر تازه بانوان فدراسیون بسکتبال تاکید کرد: همسرم هر لحظه می گفت که خودت را آلوده فوتبال نکن؛ او تأکید داشت که آلودگی فوتبال زیاد هست. آن موقع من خیلی متوجه این گونه صحبت ها نمی شدم ولی الان متوجه می شوم که خیلی از این کم لطفی ها نوعی آلودگی هست. از جمله همین بی مهری ها و ناحقی ها که در حق خود من شد. اگر پسر من وارد فوتبال می شد احتمالاً یکی از عالی ترین بازیکنان بود. به خصوص اینکه فیزیک مناسب دارد و استعداد فوتبالی اش هم زیاد هست. به جرأت می گویم که الان هم می تواند عالی ترین آنالیزورها باشد.

بعد از جدایی از فوتبال پیشنهاد همکاری دیگری نداشتم

وی در بخشی از گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: ۵۰ سال در خدمت ورزش بودم، نمی توانم به این عرصه و به خصوص فوتبال آن عِرقی نداشته باشم ولی دلخوری هایی هم وجود دارد که گاهی باعث سردی جهت ادامه کار و فعالیت می شود. ضمن اینکه طی دو سال گذشته پیشنهاد رسمی جهت همکاری از طرف هیچ فدراسیون و باشگاهی نداشتم.

نمی دانم چه شد که عضو هیات مدیره استقلال نشدم

شجاعی در پاسخ به این پرسش که «در مقطعی هم صحبت هایی مبنی بر حضور شما در هیات مدیره استقلال مطرح بود. چه شد که به نتیجه نرسید؟»، گفت: در رابطه با عضویت در هیات مدیره استقلال صحبت جدی با من نشد ولی به نظرم صحبت هایی در سطح وزارت ورزش و کلوب استقلال مطرح شده است بود. حتی حس می کردم مسئولان وزارت ورزش از عضویت من در هیات مدیره استقلال، استقبال داشتند ولی رسماً و به طور جدی صحبتی با من نشد. این هم موضوعی بود که علت آن را خودم هم متوجه نشدم ولی قطعاً صحبت هایی مطرح بود که این قدر زیاد شنیده می شد. به هر حال سلیقه مدیریت کلوب تعیین کننده بود.

هنوز ۳۸۰ میلیون از استقلال طلبکاریم

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که «وضعیت طلب مرحوم پورحیدری از کلوب استقلال به کجا رسید؟»، گفت: طلب مرحوم پورحیدری از استقلال همچنان به قوت خود باقی هست. البته که مسئولان کلوب اعلام کرده اند در مناسب ترین وقت بدهی خود را پرداخت می کنند که امیدوارم این اتفاق بیفتد. مرحوم پورحیدری ۵۰ سال جهت استقلال زحمت کشید، خیلی از مواقع شخصا جهت تیم هزینه می کرد. او از زندگی خود جهت کلوب هزینه کرد که حتی مدارکش هم وجود دارد، چون علاقه زیادی به استقلال داشت. من مانند منصور اصلا تا به امروز ندیده ام. مبلغ دو قرارداد آخر مرحوم پورحیدری با استقلال ۴۳۰ میلیون بود که از مبلغ ۵۰ میلیون به ما پرداخت شده است هست. این ۵۰ تومان هم وقت بیماری پورحیدری و هنگامی که وی در بیمارستان خوابیدن بود، پرداخت شد. در هر صورت مسئولان قول داده اند مابقی آن را هم بدهند ولی تا به امروز خبری نشده است.

استقلال در حضور پرسپولیس نمی تواند قهرمان شود

فرید شجاعی در آخر این گفتگو در مورد اوضاع استقلال در مسابقه های لیگ برتر و لیگ قهرمانان گفت: خوشبختانه استقلال به مرور اوضاع بهتری در لیگ پیدا کرد و خود را پیدا کرد. پیشرفت این تیم در نتیجه گیری ها کاملاً محسوس هست. با همه اینها اینکه استقلال قهرمان شود، خیلی سخت است چون پرسپولیس خیلی خوب در حال پیش رفتن است و اوضاع خوبی دارد ولی استقلال خیلی راحت می تواند با وجود همه مشکلاتی که داشته، نایب قهرمانی شود.

در جام حذفی می تواند عنوان قهرمانی را به دست آورد و فکر می کنم جهت ما طرفداران این تیم، همین نایب قهرمانی در لیگ و قهرمانی در جام حذفی کافی باشد. در مورد لیگ قهرمانان هم آینده نگری نتیجه های خیلی سخت هست. ابتدای راه شرایط به گونه ای است که فکر می کنیم می توان تیم ها را راحت از پیش رو برداشت ولی هرچه به جلو می رویم مشکل کار زیاد مشخص می شود. ولی در نهایت امیدوارم که امسال طلسم شکسته شود و یکی از تیم های ایرانی بتواند قهرمان آسیا شود و طبیعی است که در وهله اول می خواهم این عنوان جهت استقلال باشد.

واژه های کلیدی: فوتبال | استقلال | بسکتبال | فوتبالی | استقلال | بسکتبال | فوتبالی ها | فریده شجاعی | فدراسیون گلف | فوتسال بانوان | بیماری پورحیدری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz